Dovolte, abychom Vás seznámili s produkcí naší firmy

Pomníky

Náhrobky a pomníky z přírodního kamene jsou osvědčené materiály pro hřbitovní architekturu. Především žula a mramor jsou vhodné materiály a možnosti jejich opracování do tvaru náhrobku jsou velmi rozsáhlé. Návrh každého řešení náhrobku či pomníku je individuální, abychom vyhověli Vašim představám.

Zakázková výroba náhrobků a pomníků zahrnuje kompletní jednohroby, dvojhroby nebo urnové pomníky, pomníkové díly, obruby, zákrytové (krycí) desky a nápisové desky s nápisy a dekory.

Hřbitovní doplňky

Nabízíme hřbitovní doplňky v širokém sortimentu tvarů,barev a materiálů. 
Můžete si vybrat samostatně náhrobní mísy, vázy, lucerny urny i ucelené hřbitovní komplety, které jsou sladěné dle použitých materiálů.

Nápisy a přípisy na pomníky

  • Provádíme sekání i pískování nápisů, zlacení, stříbření a barvení nápisů do kamene.
  • Zhotovíme veškeré nápisy na pomníky, urny a pamětní desky.
  • Přípisy na již stávající desky.
  • Provádíme nápisy a přípisy i na černé skleněné desky - stříbření.
  • Dále nabízíme zhotovení ornamentů, růže, kříže a jiné, ale i portréty do kamene.

Parapety

Z pravého kamene již není známkou luxusu. Dnes je využití přírodních materiálů zcela běžné. Parapety na venkovní použití nabízíme výhradně přírodní kámen – žulu, především pro své výborné vlastnosti, mezi které patří nenasákavost, trvanlivost a stálobarevnost.

Schody

Vzhledem k odolnosti proti mrazu, odolnosti proti oděru, vysoké trvanlivosti, snadné údržbě  je přírodní kámen nejvhodnějším materiálem na výrobu schodů. Naše firma vyrábí dle přání zákazníka schody do interiérů i exteriérů.

Kuchyňské desky

Pro výrobu kuchyňských pracovních desek je přírodní kámen ideálním materiálem. Kámen splňuje vysoké estetické a praktické nároky. Nabízíme širokou škálu vzorů a barev. Výhody kuchyňské desky z kamene: má minimální nasákavost, je nenáročná na údržbu, hygienická, odolná vůči vysokým teplotám, mechanickému poškození. Kuchyňskou desku Vám zhotovíme dle Vašich požadavků. Na výrobu pracovních desek doporučujeme žulu, protože splňuje výše uvedené výhody.

 Pečící kameny

Kámen slouží ke zdravému a nezávadnému grilování masa či ryb na přírodním ohni. Pod deskou lze zatápět přímo dřevem. Po pozvolném rozehřátí  můžete začít se zdravým grilováním pokrmů. Čistění kamene je snadné – po vychladnutí seškrábat nečistotu nerezovou škrabkou a omýt vodou

.


uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider slider

Kamenictví

 provozovna Mantov 29

602 477 191, 723 231 505

 

 

Květinka

Dobřanská 223 Chotěšov

u hřbitova

723 231 499

 

 

Prodejna Dobřanská 223 Chotěšov u hřbitova

+420 723 231 499

chkvetinka@centrum.cz

Provozovna Mantov29

+420 602 477 191

+420 723 231 505

chkamenictvi@centrum.cz